Titulní stránka > Družstvo žen > Shrnutí našich úspěchů

Shrnutí našich úspěchů

                          Postupové soutěže                               Pohárové soutěže

2003                                                                                                       
  3.5. Obvodní kolo Zašová 1. m
 

30.5.2003 Michálkovice

  4. m
22.6. Okresní kolo Vsetín 3. m
   3.8.2003 Turzovka   3. m
   

  9.8.2003 Nový Hrozenkov

  1. m
   

10.8.2003 Dolní Bečva

  3. m
2004    
22.5. Obvodní kolo Horní Bečva  2. m 

15.5. Běh 100 m s překážkami

OV

19.6. Okresní kolo Vsetín

 1. m 

  7.8. Nový Hrozenkov

  2. m
17.7. Krajské kolo Hulín  1. m 

14.8. Dolní Bečva

 
17-21.9. Mistrovství ČR Sušice 14. m   
2005    
28.5. Obvodní kolo Val. Bystřice 1. m   9.7. Michálkovice  4. m
19.6. Okresní kolo Val. Meziříčí  2. m 14.8. Dolní Bečva   4. m
20.8. Krajské kolo Hluk  1. m 

11.9. Pohár Hejtmana H.Lideč

  8. m
16-18.9. Mistrovství ČR Havl.Brod  12. m    
2006    
13.5. Obvodní kolo Vidče

 4. m

   8.7.2006 Veselá   3. m

26.8. Krajské kolo obhajoba 
        loňského vítězství Vsetín

 2. m 15.7.2006 Karolinka   1. m
   29.7.2006 Michálkovice   5. m
   12.8.2006 Nový Hrozenkov   1. m
   13.8.2006 Dolní Bečva  7. m
   

říjen Michálkovické trojky

 
2007    
  2.6. Obvodní kolo R. p. R.  1. m 12.8. Dolní Bečva   7. m
16.6. Okresní kolo Horní Lideč  1. m   6.10. Michálkovické trojky 
11.8. Krajské kolo Kroměříž 5. m   
2008    
17.5. Obvodní kolo Prostřední Bečva  1. m 26.7. Michálkovice  9. m
15.6. Okresní kolo H. Lideč  3. m  

10.8. Dolní Bečva

  7. m
   

13.9. Pohár hejtmana Vlachovice

 16. m 
2009    
16.5. Obvodní kolo Střítež n. B. 2. m   9.8. Dolní Bečva 
20.6. Okresní kolo Horní Lideč 4. m   
     
           Nová sestava družstva    
2010    
15.5. Obvodní kolo Vigantice 2.m   6.6. Velké Karlovice 6. m
19.6. Okresní kolo Horní Lideč  2. m   6.6. Hovězí 3. m
14.8. Krajské kolo Horní Lideč  6. m 26.6. Val. Bystřice 
   10.7. Veselá - mix s muži  
   11.7. Střelná  4. m
   17.7. Střtež n. Bečvou   N
   23.7. Vidče - noční 1. m
   24.7. Provodovice - Běh na 100 m 
   24.7. V. Karlovice - Tísňavy 2. m
   31.7. Semetín 
     1.8. Hustopeče n. B.  
     8.8. Štít Radhoště I.    6. m
     8.8. Štít Radhoště II. 10. m
     4.9. Kopřivnice  3. m
   10.9. Rychaltice (Hukvaldy) - noční  6. m
 2011    
14.5. Obvod Val. Bystřice 2.m  5.6. Velké Karlovice  4.m
    5.6. Hovězí  7.m
18.6. Okres Horní Lideč2. m 24.6. Lešná - noční    N
  6.8. Kraj Otrokovice3. m  2.7. Prostřední Bečva  3. m
    9.7. Veselá  3. m
   10.7. Karolinka  13. m
   15.7. Vidče - noční  2. m
   22.7. Němetice - noční  2. m
   31.7. Třeština - běh na 100 m 
   

 14.8. Štít Radhoště

  3.m
19,54 s

   20.8. Rožnov p.R.
  4.m
     3.9. Vsetín - smíšené s kluky
 
   10.9. Poruba -  běh na 100 m 
   17.9. Kolšov - běh na 100 m 
 2012    
26.5. Obvodní kolo Horní Bečva6. m  12.5. Provodovice - běh na 100 m 

17.6. Okresní kolo Horní Lideč

2. m

 

 16.6. Moravský Beroun - 100m

 
  4.8. Krajské kolo Kroměříž3. m   22.6. Lešná - noční   4.m
      5.7. Horní Bečva 
    13.7. Vidče - noční 
    14.7. Veselá  1.m
    14.7. Velké Karlovice - Tísňavy    N
    21.7. Horní Lideč - běh na 100 m 
    28.7. Jasenice VS liga

  3. m
19,80 s

    29.7. Třeština - běh na 100 m 
    10.8. Bystřička - noční 
    12.8. Štít Radhoště  6.m
    24.8. Makov - noční   2.m
    25.8. Rožnov pod Radh.  4.m
    1.9. Hutisko-Solanec   4.m
    1.9. Prostřední Bečva
  1.m
    8.9.Podhradní Lhota - noční
  8.m
   

15.9. O pohár hejtmana
         ZL kraje Hřivínův Újezd

 13.m
   22.9. Kolšov - běh na 100 m  
 2013    
 25.5. Obvod Zašová
2.m  2.6. Velké Karlovice
 
 22.6. Okres Horní Lideč 2.m   2.6. Hovězí 
  3.8. Kraj Uherský Brod
2.m
  7.6. Leskovec
 2. m
19,99 s
   16.6. Moravský Beroun-běh 100m
 
   23.6. Francova Lhota
PP 18:99
   28.6. Lešná - noční  2.m
   29.6. Provodovice - běh 100m 
    5.7. Horní Bečva
 
    6.7. Jablůnka 
    7.7. Seninka

   1.m
18:66 s

    12.7. Vidče - noční
  3.m
    19.7. Němetice - noční
  4.m
     9.8. Bystřička - noční      NP
    10.8. Štít Radhoště
  7.m
    24.8. Rožnov p.R.
 
    31.8. Prostřední Bečva
  2.m
    31.8. Karolín - noční
  4.m
     6.9. Makov - noční
  1.m
     8.9. Kopřivnice   2.m
    15.9. Malá Bytča   7.m
    21.9.Fryčovice  7.m
    28.9. Studénka
  4.m
 2014    
17.5. Obvod Dolní Bečva
4. m
  10.5. Vigantice
  2. m
19:22 s
    23.5. Odry - noční
  3. m
19:73 s
     1.6. Vel. Karlovice
LP 18:40
     6.6. Leskovec- noční
  1. m
     8.6. Valašská Polanka
PP 18:0 s
     8.6. Brumov
 
    12.7 Veselá
  4. m
     5.7. Horní Bečva   1.m
    18.7. Němetice noční
   1.m
     4.8. Martin Zaturčie 
    10.8. Štít Radhoště   7.m
    15.8. Makov 
    23.8. Rožnov   
        9. Studénka
 
        9. Hejtman (UH)
 
 2015    
 16.5. Obvod Zubří
 1. m
  9.5. Vigantice  1.m
 30.5. Okres Horní Lideč
 2. m
 12.6. Leskovec noční
  4.m
 20.6. Kraj Zlín
 4. m  3.7. Choryně noční 
  6.m
   10.7. Vidče noční
  4.m
   11.7. Veselá 
  6.m
    9.8. Dolní Bečva
 10.m
   22.8. Rožnov p.R.
  4.m
LP 18:95
   29.8. Prostřední Bečva
  2.m
   19.9. Hejtman Slavkov p. Hos.
 11.m
 2016    
 Obvod Horní Bečva
 3. m
   
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

 


 
| Mapa webu | Admin

Copyright © 2007 Web From Pixels group | Podporujeme psí portál Ohaři.eu | soutěže o ceny | konec světa 2012 | Fotogalerie dorty