Titulní stránka > Aktuality > Sportovní úspěchy

Sportovní úspěchy

Dorostenky tři roky po sobě obsazují na okresním kole 2. místo, letos tomu nebylo jinak. Zvítězila Jarcová. Naši dorci skončili na 5.místě. 

Okres Horní Lideč 2012

- - -

 

Větší úspěchy zaznamenaly naše ženy, na okresním kole vybojovaly 2. příčku. Zvítězila Jarcová, 3. Kunovice.V jednotlivcích vynikla Kristýna Daňková, která si odvezla pohár za 3. místo. Hned za ní, se ztrátou jen několika tisícin na 4. místě byla Oravcová Lucie.

Okres ženy Horní Lideč 2012

- - -

 

Na krajské kolo postupují dvě nejlepší družstva z okresu. Před krajem proběhlo soustředění v areálu Horní Lideč, kde byla možnost vyzkoušet si překážky na tartanovém oválu. Kraj byla očekávaná událost, po loňském 3. místě jsme nechtěly udělat ostudu. I pro letošní rok zůstáváme věrní 3. příčce, radostí pro nás byly lepší časy disciplín než loni! utno podotknout, že vsetínský okres byl zde velice úspěšný, kluci z Jasenice 3. místo, Kunovice 1. místo jednou reprezentovat náš okres na Mistrovství republiky konané v Uherském Hradišti, které probíhá současně se sbory profesionálních hasičů, určitě stojí za podívanou !!

Kraj Kroměříž

- - -

 

Muži jezdí hlavně pohárové soutěže v požárním útoku, na obvodním kole se umístili na 6. a 7. místě. Kluci zabodovali ve Vidči 3.místem nebo v Jičínce 3.místem. Děvčata letos drží 1.místo z Veselé, 3. místo ze vsetínské ligy konané v Jasenici.

Jičínka

 - - -

Běhěm roku jsme se zúčastnili několila stovkařských závodů v seriálu Big shock pohár a Český pohár Velkopopovického kozla. Zde je nejúspěšnější kategorie mladšího dorostu Dominik Babinec 2. v Horní Lidči, Kateřina Kulišťáková 1. v Třeštině. 

 - - -


 
| Mapa webu | Admin

Copyright © 2007 Web From Pixels group | Podporujeme psí portál Ohaři.eu | soutěže o ceny | konec světa 2012 | Fotogalerie dorty