Titulní stránka > Aktuality > Jablonecká hala mladých hasičů 2016

Jablonecká hala mladých hasičů 2016


Již podruhé jsme se zúčastnili Jablonecké haly mladých hasičů v běhu na 60m a 100m s překážkami v Jablonci nad Nisou.


V sobotu 19. března proběhl běh na 60m metrů s překážkami. V mladších dívkách si nejlépe vedla Aneta Mikudová, která skončila na 43. místě, dále pak Pavlína Babincová, která skončila na 63. místě. Z mladších chlapců si nejlépe vedl Matěj Kretek, který skončil na 54. místě, dále Honza Blinka na 69. místě, Vojtěch Kubíček na 114. místě a Tomáš Kretek na 127. místě. Ze starších dívek si nejlépe vedla Markéta Vachůnová, která skončila na 73. místě, dále pak Aneta Růčková na 138. místě, Věra Solanská na 142. místě a Tereza Ondrůšková na 144. místě. Ve starších chlapcích jsme měli pouze jednoho zástupce, a to Jakuba Babince, který skončil na 89. místě.


V neděli 20. března proběhl běh na 100m s překážkami. Ve středních dorostenkách si nejlépe vedla Tereza Daňková, která skončila na 25. místě, dále pak Markéta Vachůnová na 81. místě. Ve středních dorostencích si nejlépe vedl Vojtěch Kulišťák, který skončil na 57. místě, dále pak Jakub Babinec na 81. místě. Ve starších dorostencích si nejlépe vedl Dominik Babinec, kterému se ale druhý pokus nevydařil, a tak skončil na 30. místě. Dále pak Jakub Chovanec, kterému se taktéž druhý pokus nevydařil, a tak skončil na 61. místě. V ostatních kategoriích jsme své zástupce neměli.


Doufáme, že pro nás příští ročník v Jablonecké hale bude úspěšnější než ten tento.

Foto na: sdhdolnibecva.rajce

Vojtěch Kulišťák

 

 


 
| Mapa webu | Admin

Copyright © 2007 Web From Pixels group | Podporujeme psí portál Ohaři.eu | soutěže o ceny | konec světa 2012 | Fotogalerie dorty