Titulní stránka > Aktuality

Aktuality

12. 10. 2010

Ocenění Libora Mikudy

Na 7. ročníku vyhodnocení dobrovolných pracovníků za dlouholetou práci v oblasti volnočasových aktivit dětí a mládeže, byl oceněn Libor Mikuda. Slavnostní setkání se uskutečnilo 11. října 2010 v Mramorovém sále Vsetínského zámku. Z rukou hejtmana zlínského kraje Stanislava Mišáka si Libor převzal  pamětní medaili, kytku a věcné dary.

Tímto mu také k tomuto ocenění gratulujeme :-)

14.8. Krajské kolo žen

V sobotu 14.8. proběhlo krajské kolo žen v Horní Lidči. I přes 3 úrazy jsme se snažily co nejlepšího výsledku, ale konkurence byla vysoká. Zvítězily družstva Vlčnova v obou kategoriích mužů i žen. Naše ženy obsadily 6. příčku, ale vzhledem k tomu, že byly v této sestavě na kraji žen poprvé, je to úspěch. Sousedi z Veselé se umístili na 3. místě.

9. 8. 2010

Výherní listina tomboly 2010

Výherní listinu tomboly konané u příležitosti soutěže Štít radhoště 2010 zobrazíte kliknutím na tento odkaz .

21. 6. 2010

19.6.2010 Okresní kolo mužů a žen

V sobotu 19.6. se konalo v Horním Lidči okresní kolo mužů a žen. Naše ženy se umístily na 2. místě z celkového počtu 7 družstev, postupují na krajské kolo konané 14.8. opět v Horním Lidči. V běhu na 100m byla úspěšná Kristýna Daňková, vybojovala 3. místo. Z družstev mužů zvítězila Veselá.

7. 6. 2010

5.6. Dětský den

V sobotu 5.6. 2010 jsme se zúčastnili konání dětského dne spolu s učitelským sborem, myslivci a dalšími dobrovolníky. Den se velice vydařil, počasí bylo krásné a účast veliká. Těšíme se na další ročník.

7. 6. 2010

22. a 23.5. okresní kolo žáků a dorostu

Tento víkend strávili naši hasiči na stadionu v Horním Lidči. V sobotu proběhlo okresní kolo žáků hry Plamen, starší žáci se umístili na 7. místě. V neděli se konalo okresní kolo dorostu, děvčata vybojovala 2. místo a kluci 3. místo. V jednotlivcích se mezi prvními umístili Patrik Mikuda a Kristýna Daňková.

16. 5. 2010

Hasičská neděla na Slovensku

Dne 9. května Jsme se na pozvání hasičů z naší družební organizace Martin-Zaturčie zúčastnili celo-slovenské  oslavy  sv. Floriana hasičské neděle v Martině. Po pohoštění a přivítání v prostorách hasičské zbrojnice jsme se odebrali na samotné místo oslav. Obavy z nepříznivého počasí se naštěstí nepotvrdily, pršet začalo až po ukončení celých oslav. K shlédnutí bylo množství historické nejmodernější techniky z celého Slovenska. Probíhaly zde soutěže jak s motorovou tak i ruční stříkačkou. Nechyběl ani kulturní program. S velkým zájmem   se setkaly i ukázky práce profesionálních hasičů. Je třeba i poděkovat za celodenní občerstvení i doprovod hasičů ze Zaturčie.

16. 5. 2010

Hrajeme si s Javořinou

Družstvo mužů po absolvování obvodního kola ve Viganticích, mělo ještě plno síly a někteří se rozhodli si zahrát s Javořinou.

Pár foteček ve fotogalerii

11. 5. 2010

2.5. Mše a sportovní odpoledne v rámci sv. Floriana

Nedělní mše se s námi zúčastnili i hasiči z Horní Bečvy a ze Slovenska. Pečlivě vystrojeni ve stejnokrojích a s prapory svých sborů. Odpoledne se pak pokračovalo na myslivecké chatě ve sportovním duchu. Soutěžilo se ve střelbě ze vzduchovky, v uzlové štafetě, napínavý byl hod kury do kurníku a shazování plechovek džberovkou. Zúčastnili se dospělí i děti v hojném počtu. Počasí nám moc nevyšlo, drobný deštík nás nezaskočil a když začlo ve večerním hodinách lít jak z konve, bylo na čase se pomalu ubírat k domovům. Bylo to fain =) děkujeme za organizaci. Fotky najdete ve fotogalerii.

1. 5. 2010

Soutěž žáků Na Prostřední Bečvě

Dne 1.5. proběhla na Prostřední Bečvě obvodová soutěž žáků. Kvůli deštivé noci byly z některých tratí odebrány překážky. Starší žáci se umístili na 1. místě, postupují do okresního kola konaného v Horním Lidči. Mladší žáci skončili na 3. místě. Pár foteček ze soutěže najdete ve fotogalerii.

28. 2. 2010

Havířov

Na konci února proběhlo v Havířově Neoficiální halové mistrovství v požárním sportu. Zúčastnilly se ho naše 2 družstva starší i mladší žáci. Umístění v konkurenci až 40 družstev byla v první 15.

Datum konání :   9.1.2010  ( SOBOTA )

Místo konání :  pohostinství  " U Maléřů  "

Čas :  15.00 hod.

OBČERSTVENÍ ZAJIŠTĚNO

Prosíme všechny členy o účast, aby se mohli aktivně podílet na volbě nového výboru naší organizace pro další čtyřleté období.

Také prosíme o včasné zaplacení členských příspěvků pro rok 2010.

Strana: předchozí  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12   další

| Mapa webu | Admin

Copyright © 2007 Web From Pixels group | Podporujeme psí portál Ohaři.eu | soutěže o ceny | konec světa 2012 | Fotogalerie dorty