Titulní stránka > Aktuality

Aktuality

15. 4. 2013

Ostravsko - Beskydcké šedesátky 2013 - Výsledky

 Výsledkové listiny z Ostravsko Beskydckých šedesátek:

 

celkove_vysledky_mladsi_divky.pdf [ 384.98 kB, PDF ]

celkove_vysledky_mladsi_kluci.pdf [ 400.87 kB, PDF ]

celkove_vysledky_pripravka.pdf [ 387.67 kB, PDF ]

celkove_vysledky_starsi_divky.pdf [ 431.58 kB, PDF ]

celkove_vysledky_starsi_kluci.pdf [ 432.71 kB, PDF

 

Fotogalerii ze soutěže naleznete na facebookovém profilu SDH Michálkovic

Odkaz: http://www.facebook.com/sdhmichalkovice 

 
11. 2. 2013

Ostravsko - Beskydcké šedesátky 2013

SDH Ostrava-Michálkovice a SDH Dolní Bečva

si Vás dovolují pozvat na soutěž mladých hasičů v běhu na 60 metrů přes překážky

OSTRAVSKO-BESKYDSKÉ  -   ŠEDESÁTKY 2013

23. a 24. března 2013 od 9.00

atletický tunel Vítkovice

sobota - přípravka, mladší chlapci, mladší děvčata

neděle - starší chlapci, starší děvčata

Veškeré informace a přihlašovací formuláře a další podrobnosti, se dozvíte na stránkách

SDH MICHÁLKOVICE

www.sdhmichalkovice.cz
 
Přihlašování uzavřeno! 
 
Seznam všech přihlášených: 
 
http://www.sdhmichalkovice.cz/images/stories/uvod/60/60_celkove.pdf (přečteno 0x)
 
20. 1. 2013

Z letošního plesu...

Podívejte se na fotografie a videa z hasičského plesu 2013.
(přečteno 0x)
 
30. 12. 2012

Pozvánka na ples

Hasiči z Dolní Bečvy pořádají svůj tradiční ples, již potřetí v hale základní školy. K tanci a poslechu zahraje skupina Sympaťáci z Karlových Varů, kteří se svou světelnou, laserovou a akustickou show už roztančili všechny na prvním halovém plesu. Připravena bude tradičně bohatá tombola, nějaká ta soutěž a těšit se můžete také na překvapení! 

Vše začíná od 19:00 12. ledna 2013 v tělocvičně základní školy
Občerstvení, něco k zakousnutí zajištěno
Přiďte se pobavit, zatančit si a podpořit místní hasiče.
Srdečně zvou pořadatelé.

- - - 

(přečteno 0x)
 
30. 10. 2012

Dolní Bečva v Paříži alias výlet do Michálkovic

 

- - -

 

Na začátku října v ještě krásném slunečném počasí se naše zdravé jádro vydalo na výlet do Ostravy při příležitosti oslav 55. výročí družby Bečva-Michálkovice. První zastávka byla v Ostravě Přívoze, kde na nás čekala prohlídka hasičského muzea. K vidění byl vývoj hasičské techniky od ručních kbelíků přes ruční až po motorové stříkačky, modely aut. Expozici tvořily figuríny představující modelové situace záchranných prací ve výšce a nad volnou hloubkou (vytažení osoby ze studny, výstup na strom, lanové přemostění-tyrolský traverz). V další části muzea byl prezentován vývoj hasičiny od sošek Sv. Floriánů, uniforem, přileb, sirén, praporů až po nejrůznější dokumenty. Nejcennějším exponátem byla slavnostní velitelská šavle a ozubený tesák, nám se ale líbila siréna, kterou si mohl každý vyzkoušet:) shlédli jsme krátké video reálných zásahů hasičů z požárů, povodní, tragických dopravních nehod. Poslední část v poschodí tvořilo modelové pracoviště integrovaného záchranného systém,odkud se každý mohl svézt dolů po hasičské tyči.

Další zastávkou byl svět miniatur u výstaviště na Černé louce - 34 významných světových staveb jako je Eiffelova věž, sedm starodávných divů světa, šikmá věž v Pize a jiné.

Výletování jsme zakončili v Michálkovicích, kde jsme utvořili tříčlenné týmy a zúčastnili jsme se soutěže Michálkovická trojka a pilo se a slavilo výročí družby až do večerních hodin.

Fotografie najdete ve fotogalerii. 

(přečteno 0x)
 
12. 10. 2012

Valná hromada

Srdečně zveme všechny členy a příznivce hasičů na

 

VÝROČNÍ VALNOU HROMADU

 

Datum konání :   8.12.2012 ( SOBOTA )

   Místo konání :  pohostinství  " U Maléřů  "

Čas :  14:30 hod.

 

 OBČERSTVENÍ ZAJIŠTĚNO

 

Předem Vám také přejeme krásně prožité svátky vánoční a úspěšný Nový rok.

Těšíme se na Vaší účast… výbor SDH Dolní Bečva

(přečteno 0x)
 
2. 9. 2012

Fota z Minifesťáku

 Chcete-li se podívat na nějaké ty fotečky z našeho Minifestivalu, tak mrkněte na stránky kapely JATABU, nebo na stránky VALAŠSKÉHO DENÍKU.

JATABU:

http://www.jatabu.cz/cs/media/fotogalerie/dolni-becva-folk-rockovy-mini-festival-11-8-2012

 

Valašský deník :

http://valassky.denik.cz/kultura_region/hasici-poradali-rockovy-festival-20120812.html

(přečteno 0x)
 
24. 8. 2012

Reportáž z 50. ročníku Štítu Radhoště

(přečteno 0x)
 
13. 8. 2012

Výherní listina tomboly Štítu Radhoště 2012

tombola2012.pdf [ 41 kB, PDF ]
(přečteno 0x)
 
8. 8. 2012

Sportovní úspěchy

Dorostenky tři roky po sobě obsazují na okresním kole 2. místo, letos tomu nebylo jinak. Zvítězila Jarcová. Naši dorci skončili na 5.místě. 

Větší úspěchy zaznamenaly naše ženy, na okresním kole vybojovaly 2. příčku. Zvítězila Jarcová, 3. Kunovice.V jednotlivcích vynikla Kristýna Daňková, která si odvezla pohár za 3. místo. Hned za ní, se ztrátou jen několika tisícin na 4. místě byla Oravcová Lucie.

Na krajské kolo postupují dvě nejlepší družstva z okresu. Před krajem proběhlo soustředění v areálu Horní Lideč, kde byla možnost vyzkoušet si překážky na tartanovém oválu. Kraj byla očekávaná událost, po loňském 3. místě jsme nechtěly udělat ostudu. I pro letošní rok zůstáváme věrní 3. příčce, radostí pro nás byly lepší časy disciplín než loni! Nutno podotknout, že vsetínský okres byl zde velice úspěšný, kluci z Jasenice 3. místo, Kunovice 1. místo jednou reprezentovat náš okres na Mistrovství republiky konané v Uherském Hradišti, které probíhá současně se sbory profesionálních hasičů, určitě stojí za podívanou !!

Muži jezdí hlavně pohárové soutěže v požárním útoku, na obvodním kole se umístili na 6. a 7. místě. Kluci zabodovali ve Vidči 3.místem nebo v Jičínce 3.místem. Děvčata letos drží 1.místo z Veselé, 3. místo ze vsetínské ligy konané v Jasenici.

Běhěm roku jsme se zúčastnili několila stovkařských závodů v seriálu Big shock pohár a Český pohár Velkopopovického kozla. Zde je nejúspěšnější kategorie mladšího dorostu Dominik Babinec 2. v Horní Lidči, Kateřina Kulišťáková 1. v Třeštině. 

 ..pro více info otevři..

 

(přečteno 0x)
 
19. 4. 2012

Tréninkový kemp pro dorost 13.-15.4.

Celý dubnový víkend patřil areál v Horním Lidči stejně jako loni tréninkům běhu na 100 m. Účastníci byli pod odborným dohledem členů naší české hasičské reprezentace, kteří předávají nováčkům a začátečníkům velmi cenné informace. Více na webu: http://www.tvbeskyd.cz/cz/10-tvbeskyd/1-vsetin.html?idv=2341

(přečteno 0x)
 
17. 4. 2012

Výsledky: Moravsko - Beskydské šedesátky

V sobotu 24. března se uskutečnil závod na šedesát metrů překážek v ostravském atletickém tunelu. Nultý ročník zaznamenal velký ohlas, přihlásilo se cca 200 závodníků. Těšíme se na další ročník. Fotky ve fotogalerii.
Výsledky kategorií zde:
 

Přípravka: moravsko-beskydske_sedesatky_vysledky_pripravka.pdf [ 366.85 kB, PDF
Mladší žákyně: moravsko-beskydske_sedesatky_vysledky_mladsi_zakyne.pdf [ 374.62 kB, PDF ]
Mladší žáci: moravsko-beskydske_sedesatky_vysledky_mladsi_zaci.pdf [ 392.3 kB, PDF ]
Starší žákyně: moravsko-beskydske_sedesatky_vysledky_starsi_zakyne.pdf [ 404.1 kB, PDF
Starší žáci: moravsko-beskydske_sedesatky_vysledky_starsi_zaci.pdf [ 408.38 kB, PDF
(přečteno 0x)
 
6. 3. 2012

Moravsko - Beskydské šedesátky

 

SDH Ostrava - Michálkovice a SDH Dolní Bečva

 

si Vás dovolují pozvat na soutěž Mladých hasičů v běhu na 60 m

Moravsko - Beskydské šedesátky

dne 24. března 2012 od 9:00 hodin

Atletickém tunelu Ostrava - Vítkovice 

(za ČEZ Arénou v Ostravě - Vítkovicích)

v kategoriích - přípravka, mladší žáci, starší žáci

Propozice zde:propozice_60_sdh_michalkovice.pdf [ 199.88 kB, PDF ] 

 Přihlášení závodníci zde: http://www.sdhmichalkovice.cz/images/stories/KeStazeni/prihlaseni_zavodnici.pdf

 

 
17. 2. 2012

Kalendář akcí 2012

Plán akcí SDH Dolní Bečva na rok 2012

 


(přečteno 0x)
 
12. 11. 2011

Zájezd

- - -
Na 17. září 2011 jsme si pro hasiče a jejich protějšky naplánovali poznávací zájezd na Slovensko. Místa našich zastávek pečlivě vybíral Jirka Hruškovký. On byl také tím, kdo hlídal, aby se nikdo neztratil a aby všichni nasedli do autobusu.   Odjezd na výlet byl stanoven na brzkou ranní hodinu (tak abychom stihli východ slunka na Bumbálce). První krátká zastávka byla v lázeňském městečku Rajecké Teplice, kde si někteří dali na náměstí kávu, jiní se prošli kolem rybníku lázeňské promenády. Kousek od Teplic se nachází mariánské poutní místo - Rajecká Lesná, naše další zastávka. Zde se v Domě Božího Narození nachází Slovenský betlém, který z lipového dřeva vyřezal mistr Jozef Pekaru, je 8 metrů dlouhý a 3 metry vysoký. Oživené postavičky zachycují všechno podstatné ze života slovenského národa od východu až po západ. Všichni jsme s údivem pozorovali, co mistr dokázal za kouzlo. Z maličké dědiny Lesné jsme vyrazili dál směrem k Banské Štiavnici. V tomto městě na nás čekala podzemní expozice Banského muzea v přírodě. Na dvouhodinovou prohlídku jsme museli být vybaveni plášti a baterkami. V cechovni jsme se krátkým videem seznámili s problematikou dobývání stříbrných a zlatých rud a také s tím, co nás tam dole čeká. Dalo by se říci, že ne všichni měli úsměv na tváři. Kopání v dolech byla a je náročná práce. Dle fousatého průvodce - bývalého horníka, si každý mohl z podzemí odnést, co našel. My jsme byli rádi za to, že jsme vyšli celí a zdraví. V tuto sobotu probíhal v Banské Štiavnici rovněž závod automobilových amatérů do vrchu, takže nečekaně jsme shlédli i pár natůrovaných aut, jak jedou po trati (jednoho i ťukajícího do svodidel). Při sestupu do města, kde na nás čekal autobus, se vyhládlí účastníci zájezdu najedli ve vybraných restauracích, a poté se vyjelo do města Martina, kde na nás v Zaturčie čekali bratři hasiči z družební organizace. Tam u nich jsme chtěli oslavit 40.výročí naší družby - vzájemného setkávání na schůzích a akcích všeho druhu. Ke zpestření přispěly klobásky, pivo i slivovička. Hudební doprovod na kytaru při zpěvu všech možných písní nejen večer ale po celý den zastával Tomáš Hruškovský. Po krásně prožitém dni, kdy únava už doléhala na všechny, byl odjezd domů stanoven na půlnoc. Nicméně kolem třetí ráno jsme byli doma.
(přečteno 0x)
 
Strana: předchozí  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12   další

 
| Mapa webu | Admin

Copyright © 2007 Web From Pixels group | Podporujeme psí portál Ohaři.eu | soutěže o ceny | konec světa 2012 | Fotogalerie dorty