Titulní stránka > Štít Radhoště 2015 > Výsledky starší žáci

Aktuality

3. 7. 2013

22.5. Okresní kolo žen

Holky s přehledem ovládly běžecké disciplíny vyhrály štěfetu 4x100 m i běh na 100 s překážkami. Tvrdým ořechem bylo 8. místo na nešťastném požárním útoku. Avšak v celkovém součtu to vyšlo na jednoznačně 2. místo a tím tedy postupové místo do krajského kola konaného 3.8. v Uherském Brodě.

Obvodové kolo PS Zašová 26.5.2013

Do soutěže se zapojila 2 naše družstva. I přes stálý déšť vyběhali muži i ženy na stovkách 2. místa, v kategorii jednotlivců se umístili Mikuda na 3. místě a Pavlátová Viki na 3. místě. O konečném pořadí rozhodl požární útok, ne zrovna naše silná disciplína. Holky zaběhly 3. nejlepší útok, což jim zajistilo postupové 2. místo, kluci měli problém s přívodním vedením, 6. místo na PÚ je posunulo na celkové 4. místo. Náš obvod jedou na okresní kolo do Horní Lidče dne 22.6. reprezentovat za ženy Hutisko Solanec, Dolní Bečva za muže Veselá a Hutisko Solanec. (pro více foto rozklikni)

SDH Ostrava-Michálkovice a SDH Dolní Bečva

si Vás dovolují pozvat na soutěž mladých hasičů v běhu na 60 metrů přes překážky

OSTRAVSKO-BESKYDSKÉ  -   ŠEDESÁTKY 2013

23. a 24. března 2013 od 9.00

atletický tunel Vítkovice

sobota - přípravka, mladší chlapci, mladší děvčata

neděle - starší chlapci, starší děvčata

Veškeré informace a přihlašovací formuláře a další podrobnosti, se dozvíte na stránkách

SDH MICHÁLKOVICE

Přihlašování uzavřeno!

Seznam všech přihlášených:

20. 1. 2013

Z letošního plesu...

Podívejte se na fotografie a videa z hasičského plesu 2013.

30. 12. 2012

Pozvánka na ples

Hasiči z Dolní Bečvy pořádají svůj tradiční ples, již potřetí v hale základní školy. K tanci a poslechu zahraje skupina Sympaťáci z Karlových Varů, kteří se svou světelnou, laserovou a akustickou show už roztančili všechny na prvním halovém plesu. Připravena bude tradičně bohatá tombola, nějaká ta soutěž a těšit se můžete také na překvapení!

Vše začíná od 19:00 12. ledna 2013 v tělocvičně základní školy
Občerstvení, něco k zakousnutí zajištěno
Přiďte se pobavit, zatančit si a podpořit místní hasiče.
Srdečně zvou pořadatelé.

- - -

30. 10. 2012

Dolní Bečva v Paříži alias výlet do Michálkovic

- - -

Na začátku října v ještě krásném slunečném počasí se naše zdravé jádro vydalo na výlet do Ostravy při příležitosti oslav 55. výročí družby Bečva-Michálkovice. První zastávka byla v Ostravě Přívoze, kde na nás čekala prohlídka hasičského muzea. K vidění byl vývoj hasičské techniky od ručních kbelíků přes ruční až po motorové stříkačky, modely aut. Expozici tvořily figuríny představující modelové situace záchranných prací ve výšce a nad volnou hloubkou (vytažení osoby ze studny, výstup na strom, lanové přemostění-tyrolský traverz). V další části muzea byl prezentován vývoj hasičiny od sošek Sv. Floriánů, uniforem, přileb, sirén, praporů až po nejrůznější dokumenty. Nejcennějším exponátem byla slavnostní velitelská šavle a ozubený tesák, nám se ale líbila siréna, kterou si mohl každý vyzkoušet:) shlédli jsme krátké video reálných zásahů hasičů z požárů, povodní, tragických dopravních nehod. Poslední část v poschodí tvořilo modelové pracoviště integrovaného záchranného systém,odkud se každý mohl svézt dolů po hasičské tyči.

Další zastávkou byl svět miniatur u výstaviště na Černé louce - 34 významných světových staveb jako je Eiffelova věž, sedm starodávných divů světa, šikmá věž v Pize a jiné.

Výletování jsme zakončili v Michálkovicích, kde jsme utvořili tříčlenné týmy a zúčastnili jsme se soutěže Michálkovická trojka a pilo se a slavilo výročí družby až do večerních hodin.

Fotografie najdete ve fotogalerii.

12. 10. 2012

Valná hromada

Srdečně zveme všechny členy a příznivce hasičů na

VÝROČNÍ VALNOU HROMADU

Datum konání :   8.12.2012 ( SOBOTA )

Místo konání :  pohostinství  " U Maléřů  "

Čas :  14:30 hod.

OBČERSTVENÍ ZAJIŠTĚNO

Předem Vám také přejeme krásně prožité svátky vánoční a úspěšný Nový rok.

Těšíme se na Vaší účast… výbor SDH Dolní Bečva

2. 9. 2012

Fota z Minifesťáku

Chcete-li se podívat na nějaké ty fotečky z našeho Minifestivalu, tak mrkněte na stránky kapely JATABU, nebo na stránky VALAŠSKÉHO DENÍKU.

Sportovní úspěchy

Dorostenky tři roky po sobě obsazují na okresním kole 2. místo, letos tomu nebylo jinak. Zvítězila Jarcová. Naši dorci skončili na 5.místě.

Větší úspěchy zaznamenaly naše ženy, na okresním kole vybojovaly 2. příčku. Zvítězila Jarcová, 3. Kunovice.V jednotlivcích vynikla Kristýna Daňková, která si odvezla pohár za 3. místo. Hned za ní, se ztrátou jen několika tisícin na 4. místě byla Oravcová Lucie.

Na krajské kolo postupují dvě nejlepší družstva z okresu. Před krajem proběhlo soustředění v areálu Horní Lideč, kde byla možnost vyzkoušet si překážky na tartanovém oválu. Kraj byla očekávaná událost, po loňském 3. místě jsme nechtěly udělat ostudu. I pro letošní rok zůstáváme věrní 3. příčce, radostí pro nás byly lepší časy disciplín než loni! Nutno podotknout, že vsetínský okres byl zde velice úspěšný, kluci z Jasenice 3. místo, Kunovice 1. místo jednou reprezentovat náš okres na Mistrovství republiky konané v Uherském Hradišti, které probíhá současně se sbory profesionálních hasičů, určitě stojí za podívanou !!

Muži jezdí hlavně pohárové soutěže v požárním útoku, na obvodním kole se umístili na 6. a 7. místě. Kluci zabodovali ve Vidči 3.místem nebo v Jičínce 3.místem. Děvčata letos drží 1.místo z Veselé, 3. místo ze vsetínské ligy konané v Jasenici.

Běhěm roku jsme se zúčastnili několila stovkařských závodů v seriálu Big shock pohár a Český pohár Velkopopovického kozla. Zde je nejúspěšnější kategorie mladšího dorostu Dominik Babinec 2. v Horní Lidči, Kateřina Kulišťáková 1. v Třeštině.

..pro více info otevři..

Strana: předchozí  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13   další

| Mapa webu | Admin

Copyright © 2007 Web From Pixels group | Podporujeme psí portál Ohaři.eu | soutěže o ceny | konec světa 2012 | Fotogalerie dorty