Titulní stránka > Historie > Vzdálená historie

Aktuality

1. 5. 2010

Soutěž žáků Na Prostřední Bečvě

Dne 1.5. proběhla na Prostřední Bečvě obvodová soutěž žáků. Kvůli deštivé noci byly z některých tratí odebrány překážky. Starší žáci se umístili na 1. místě, postupují do okresního kola konaného v Horním Lidči. Mladší žáci skončili na 3. místě. Pár foteček ze soutěže najdete ve fotogalerii.
(přečteno 0x)

28. 2. 2010

Havířov

Na konci února proběhlo v Havířově Neoficiální halové mistrovství v požárním sportu. Zúčastnilly se ho naše 2 družstva starší i mladší žáci. Umístění v konkurenci až 40 družstev byla v první 15.

Datum konání :   9.1.2010  ( SOBOTA )

Místo konání :  pohostinství  " U Maléřů  "

Čas :  15.00 hod.

OBČERSTVENÍ ZAJIŠTĚNO

Prosíme všechny členy o účast, aby se mohli aktivně podílet na volbě nového výboru naší organizace pro další čtyřleté období.

Také prosíme o včasné zaplacení členských příspěvků pro rok 2010.

8. 11. 2009

Memoriál Marty Habadové-Praha

Přidal sem fotky ze žákovské soutěže v Praze. Soutěžilo se v disciplíně, běh 60 metru s překážkami. Nejlépe od nás se umístila Lucie Oravcová, Její umístění bylo na 13 miste.

5. 11. 2009

26. a 27.9. Zájezd

Na krásný zářijový víkend zorganizoval náš sbor zájezd do Polska a severních Čech. V sobotu jsme po zastávce na polských trzích podnikli výšlap na Velkou Hejšovinu (919 m), nejvyšší vrchol Národního parku Stolových Hor a vůbec nejvyšší pískovcocý vrchol ve střední Evropě. Ubytováni jsme byli v útulném kempu v České Skalici. V neděli nás čekala zajímavá prohlídka v Dobrošově, malé vesničce u Náchoda. Je zde komplex vojenského opevnění ze 2. světové války. Pár fotek najdete ve fotogalerii.

10. 8. 2009

Tombola Štítu Radhoště 2009

Umístili jsme zde výherní listinu tomboly letošního ročníku Štítu Radhoště. Rovněž jsou zde výsledky jednotlivých soutěžních družstev . Během tohoto týdne budou doplněny fotografie. Pokud máte vlastní fotografie z této soutěže, tak budeme rádi, když nám je zašlete a my je umístíme na těchto stránkách.

14. 7. 2009

Předštítová zábava

- - -

9. 7. 2009

Zahájení prodeje losů

přehled cen

Kprohlížení je nutné mít naistalovaný Acrobat Reader.

Startovné: 100,- Kč

Lze telefonicky zamluvit startovní pořadí (viz kategorie Štít Radhoště 2009 - základní informace)

1. 6. 2009

Štít Radhoště 2009 - Dětská soutěž

Pořádá

POHÁROVOU  SOUTĚŽ  MLADÝCH  HASIČŮ

zařazenou do okresní ligy

Místo konání:                  Areál fotbalového hřiště

Datum:                              Neděle 9.8.2009.

Zahájení:                           8.00 hodin

Soutěžící:                          Členové SDH. Družstvo tvoří maximálně 7 členů SDH.

Při prezentaci kontrola čl.průkazu,starší 15let

předloží občanský průkaz.

Startovné:                         50,- Kč

Disciplíny:                        Požární útok dle pravidel hry plamen,

Štafeta dvojic.

Výzbroj:                            Vlastní motorová stříkačka PS 12 bez zjevných úprav,

2 nespojené díly savice 110/1,5,sací koš se zpětnou

klapkou,2 ks hadice B 75/10,4 ks hadice C 52/10,

2 proudnice C 52,jeden rozdělovač.

Časomíra:                        Čas bude měřen elektronicky se sklopnými terči na

setiny sekundy.

Kategorie:                       Mladší a starší žáci.

Informace o soutěží:tel. 608 072 652 Mikuda Libor

Mikuda Libor                                                                 Hajda Petr

Vedoucí Mládeže SDH                                                       Starosta SDH

25. 5. 2009

23.5. a 24.5. 2009 Okresní kolo

Celý vikend naši mladí hasiči bojovali na okresním kole. V sobotu proběhla soutěž starších žáků, kteří se umístili na 3. místě a v neděli se uskutečnilo okresní kolo dorostu. Zde dívky i chlapci obsadili 2. místa. Co nevidět se tu snad objeví i nějaké fotky. =)

17. 5. 2009

16.5.2009 Obvodní kolo mužů a žen

Dne 16.5. proběhlo ve Stříteži obvodní kolo. Naši hasiči se jej zúčastnili v hojném počtu, a to se čtyřmi družstvy. Dařilo se, celková umístění byla na prvních postech. Ženy obsadily 1. a 2. místo a muži 4. a 8. místo. V jednotlivcích jsme měli taktéž úspěchy. V kategorii žen 1. místo Gabriela Peřková, 3. místo Věrka Bolcková, v kategorii mužů 3. místo Josef Bartošek. Družstvo žen postoupilo na okresní kolo konané v Horním Lidči dne 20.6.09. Držíme pěsti!

11. 5. 2009

Oslavy sv. Floriana 2. - 3.5. 2009

Jako každoročně i letos jsme vzdali hold sv. Florianovi. 2.5. jsme uspořádali odpoledne plné her a soutěží pro děti i dospělé. Bylo i něco na zub a taky i na vypití. Počasí nám také přálo a tak se nás sešlo celkem dos, což je dobře. U ohně se posedělo do pozdních večerních hodin.

Druhý den ráno jsme se sešli u kostela, kde byla sloužená mše za živé i zemřelé bratry a sestry.

Pár foteček z této akce je ve fotogalerii.

Strana: předchozí  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13   další

| Mapa webu | Admin

Copyright © 2007 Web From Pixels group | Podporujeme psí portál Ohaři.eu | soutěže o ceny | konec světa 2012 | Fotogalerie dorty