Aktuality

27. 5. 2008

Oslavy sv. Floriana

Dne 3.- 4.5. 2008 jsme uskutečnili oslavy sv. Floriana. Oslavy začaly sobotním zájezdem na sv. Hostýn na celostátní mši hasičů. V neděli byla mše za živé a zemřelé hasiče v chrámu páně na Dolní Bečvě. Po mši byl slavnostní průvod na místní hřbitov a byl položen věnec. Odpoledne jsme se sešli, ač za nepřízdnivého počasí na místním plácku Marinčačce. Probíhaly tady různé soutěže, kterých se zůčasťňovali aktivně všichni přítomní. Byla tady dobrá nálada, nějaké to dobré pití a něco k zakousnutí se taky našlo. Více ve fotogalerii.
(přečteno 0x)

21. 5. 2008

Pozvánka na dětský den se Soptíky

Dne 7.6.2008 v 14hod.pořáda sbor dobrovolnývh hasičů den dětí se Soptíky na hřišti u ZŠ,za nepřiznivého počasí v hale ZŠ. Připravujeme různé soutěže, jako např.střelba ze vzduchovky,stříkání džberovou stříkačku,probíhání překážkové dráhy.motání hadic aj.proběhne ukázka hasičské techniky,ukázka vystoupení sebeobrany.Bude zajištěno i občerstvení.

srdečně zvou hasiči nejen dětí ale i rodiče.

21. 5. 2008

Pozvánka na předštítovou zábavu

- - -

21. 5. 2008

Obvodní kolo mužů a žen - 17.5.2008 Prostřední Bečva

V sobotu 17.5.2008 jsme se zúčastnili obvodního kola, které probíhalo na Prostřední Bečvě. Družstvo žen zde bez problémů obhájilo první místo (druhá Zašová, třetí Střitéž nad Bečvou). Muži, po velkých bojích, nakonec obsadili druhou příčku o jednu vteřinu za Veselou. Na třetím místě se umístila Prostřední Bečva. Těmito výsledky jsme si zajistili postup na okresní kolo.
Rovněž zde nastoupil náš dorost, který byl součástí smíšeného družstva reprezentujícího Hutisko-Solanec.
Mezi jednotlivci se na druhém místě umístil Tomáš Daněk a na třetím Pavel Balcar. V ženách zvítězila Viktorie Pavlátová.
Kompletní výsledky můžete vidět na fotografiích ve fotogalerii .

- - - - - -- - -- - -

15. 5. 2008

Obvodní kolo celostátní hry plamen mládeže v Hrachovci

- - - - - - - - -

Dne 8.5.2008 proběhlo obvodní kolo celostátní hry plamen v Hrachovci

soutěžilo se v pěti disciplinách a to ve štafetě dvojic,štafeta 4 x 60m,štafeta CTIF 400m,požární útok CTIF a Požární útok klasicky. Mladší žáci celkově vybojovai 2.místo,první místo patřilo Lešné a třetí Veselé,do okresního kola postupuje pouze první.Starší žáci celkově skončili na 3.místě za Kelčem a Veselou a vybojovali si postup do okresního kola které proběhne 24.5.2008.v Horním Lidči.

24. 3. 2008

Vitonice 15.3.2008

dne 15.3.2008.proběhl dvojboj mladých hasičů ve Vtonicích

Mladší žáci skončíli na 2.místě,starší žáci na 3.a 4.místě.

více v činnosti mládeže a fotogalerii.

- - -

21. 3. 2008

Štít Radhoště

Letošní ročník této soutěže se koná v neděli 10.8.2008 ve sportovním areálu. Začátek v 11 hodin. Kategorie muži, ženy a muži nad 35 let.

Dopoledne od 8:00 se uskuteční soutěž žáků v požárním útoku a to v kategoriích starší a mladší žáci.

21. 3. 2008

Zájezd na Hostýn

Jako každoročně i letos pořádáme zájezd na celostátní pouť hasičů na sv. Hostýn, která se uskuteční 3.května 2008. Letos poprvé s vlastním praporem. Odjezd v 7.30h od zbrojnice. Poplatek 100kč/osobu. Autobus má povolen výjezd na sv. Hostýn. Přihlášky a bližší info na vavrin.jiri@seznam.cz

Mladší žáci mistři pohárové soutěže v Hvířově

Dne 23.2.2008 proběhl 19.ročník halové pohárové soutěže mladých hasičů a zároveň 17.ročník neoficiálního mistrovství Čech,Moravy,Slezska a Slovenska ve sportovní hale v Havířově.Této soutěže se zůčastnilo celkem 74 družstev starších i mladších žáků.Soutěžilo se ve třech disciplinách a to Štafeta dvojic,uzlová štafeta a štafeta 4x40m. Starší žáci po nezdařené štafetě dvojic si odvezli celkově 8.místo.Mladší žáci zabojovali a získali mistrovský titul.

- - -

více v činnosti mládeže

13. 12. 2007

Volejbalový turnaj

Dne 1.12.2007 se konal Mikulášsky turnaj ve volejbalu v hale na Dolní Bečvě. Jako soutěžící se mohly zúčastnit rodinné týmy a jednotlivé složky obce. Hasiči, jako důležitá složka, tu samozřejmě nesměli chybět. Družstvo se skládalo z většiny děvčat, což byla nevýhoda především při hře s fotbalisty, ale nebáli jsme se. Protáhli jsme si těla a na konci jsme porovnávali kdo má nejvíc opuchlé ruce J. Skončili jsme na 4.místě, dostali sladkou mikulášskou nadílku a na závěr jsme poseděli v místní hospůdce.

- - -- - -- - -

26. 11. 2007

Memorial Marty Habadové 10.11.2007

Naši žáci nás reprezentovali na VII.ročníku memoriálu Marty Habadové v Praze.

Více v činnosti mládeže

21. 10. 2007

Michálkovická trojka 2007

- - -Náš družební sbor Ostrava Michálkovice pořádal v sobotu 6.10. 2007 „Michálkovické trojky", pro ty co neví, je to taková sranda, požární útok ve třech, tým může soutěžit i v maskách, nejlepší převlek pak dostává odměnu. Zúčastnila se ho naše elitní polovička družstva žen v rámci takového malého ukončení sezóny, které probíhalo už od pátečních hodin. Z mužů bohužel přijeli jen 2 členové. První vítězné posty neobsadil nikdo z nás, avšak jídla, pití a dobré nálady bylo dostatek. Těšíme se na další ročník=)

Ve fotogalerii najdete několik fotografií z této soutěže.

9. 10. 2007

Zájezd na slovensko

- - -Na pozvání družebního ZHS Martin - Zaturčie, jsme uskutečnili 28.9. výlet k této naši družební organizaci.
Cestou jsme se při této příležitosti zastavili v Těrchové, tam se uskutečnil malý výlet do Janošikových ďúr a poté jsme navštívili místní svatostánek " Kostel Svatých Cyrila a Metoděje " kde je k zhlédnutí krásný Těrchovský betlém.
Po té už jsme nabrali směr Martin,kde na nás čekali naši hostitelé, kteří měli pro nás připravený krásný program.
Zajímavá byla návštěva Muzea Železniční a Požární techniky ve Vrůtkách, obdivovali jsme tady krásné parní lokomotivy a historickou požární techniku a také nadšení lidí, kteří tyto stroje udržují provozuschopné.
Zajímavé bylo pro nás pozvání do zbrojnice Profesionálního záchraného sboru Martin. Takové množství různé techniky pod jednou střechou se jen málo kde vidí a když se k tomu přidal odborný výklad našich hostitelů, tak to potom nemělo už vůbec žádnou chybu.
Poté už nastala volná zábava s nějakou tou písničkou, tanečkem, dobrým jídlem a pitím.

Více fotografií naleznete ve fotogalerii .

9. 10. 2007

Hasičský ples

SDH Dolní Bečva Vás zve na tradiční ples: Kdy - 2.2.2008
Kde - Pohostinství " U MALÉŘŮ "
V kolik - 19.00 Hod.
Hudba - Pavel Kulišťák

Bohaté občerstvení a tombola je samozřejmostí !!!

Dobrou náladu vemte s sebou !!! :-))))

Strana: předchozí  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13   další

| Mapa webu | Admin

Copyright © 2007 Web From Pixels group | Podporujeme psí portál Ohaři.eu | soutěže o ceny | konec světa 2012 | Fotogalerie dorty